DZIĘKUJEMY DARCZYŃCOM za PODAROWANIE WSZYSTKICH OKIEN:

dodane przez dnia sie.13, 2023, w kategorii AKTUALNOŚCI

Ruszyła budowa nowego budynku hospicjum. Do końca 2023 roku budynek ten stanie już w stanie surowym. UMOWA Z WYKONAWCĄ STANU SUROWEGO ZAMKNIĘTEGO opiewa na kwotę 2 386 200 zł. Do końca 2023 roku budynek zostanie wykonany w STANIE SUROWYM OTWARTYM. Ten etap inwestycji został dofinansowany przez KPRM w kwocie 500 tys. zł, w ramach realizacji zadania publicznego „Działając wspólnie, zdążymy ! Etap I”.
Puste miejsca na okna i drzwi mogą zostać zapełnione dzięki Tobie!
Możesz przekazać darowiznę w wysokości kosztu zakupu konkretnego okna wraz z montażem oraz parapetami lub drzwi, jakie znajdą miejsce w nowym budynku hospicjum:
* okna piwnic i połaciowe 11 – szt. cena wykonania 1 szt. ( z wybranej oferty) – 1 500 zł;
* okna kondygnacji nadziemnych 26 szt. – cena wykonania 1 szt. (z wybranej oferty) – 4 000 zł;
* drzwi aluminiowe dwuskrzydłowe – EI30 napowietrzajnące 2 szt. -cena drzwi 1 szt. – 30 379,1 zł.
* drzwi wewnętrzne 71 szt., koszt drzwi 1 szt. – 3000 zł

Może samodzielnie, ale może masz znajomych, jakąś grupę ludzi, z którą wspólnie możecie stać się fundatorami konkretnego elementu Hospicjum?
Jako wyraz naszej wdzięczności taka darowizna zostanie wmurowana w nowy budynek nie tylko przez namacalne okno czy drzwi, ale również tabliczkę.
Jeśli nie zdążysz podarować nam okna czy drzwi, a Twoje serce gotowe jest na prosty dar z siebie, to postanowiliśmy, że tablice uhonorują również innych hojnych Darczyńców.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu.
Już teraz dziękujemy za każdy Wasz wspierający gest i dobre słowo, modlitwę, pomoc na tak wielu płaszczyznach i na każdym odcinku, gdy budujemy nowe Hospicjum. ***************************************Relacja z budowy w zakładce „BUDOWA i KOMUNIKATY”.

Wszystkie z 26 okien kondygnacji nadziemnej zostały już ufundowane. Dziękujemy również FUNDATOROM za podarowanie wszystkich okien do piwnic i połaciowych. (15 listopada 2023 r.)