AKTUALNOŚCI

Budujemy

dodane przez dnia sie.13, 2023, w kategorii AKTUALNOŚCI //

Ruszyła budowa nowego budynku hospicjum. Do końca 2023 roku budynek ten stanie już w stanie surowym. Puste miejsca na okna i drzwi mogą zostać zapełnione dzięki Tobie!
Możesz przekazać darowiznę w wysokości kosztu zakupu konkretnego okna wraz z montażem oraz parapetami lub drzwi, jakie znajdą miejsce w nowym budynku hospicjum:
* okna piwnic 11 – szt. cena wykonania 1 szt. ( z wybranej oferty) – 1 500 zł;
* okna kondygnacji nadziemnych 29 szt. – cena wykonania 1 szt. (z wybranej oferty) – 4 000 zł;
* drzwi aluminiowe dwuskrzydłowe – EI30 napowietrzajnące 2 szt. -cena drzwi 1 szt. – 30 379,1 zł.

Może samodzielnie, ale może masz znajomych, jakąś grupę ludzi, z którą wspólnie możecie stać się fundatorami konkretnego elementu Hospicjum?
Jako wyraz naszej wdzięczności taka darowizna zostanie wmurowana w nowy budynek nie tylko przez namacalne okno czy drzwi, ale również tabliczkę.
Jeśli nie zdążysz podarować nam okna czy drzwi, a Twoje serce gotowe jest na prosty dar z siebie, to postanowiliśmy, że tablice uhonorują również innych hojnych Darczyńców.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu.
Już teraz dziękujemy za każdy Wasz wspierający gest i dobre słowo, modlitwę, pomoc na tak wielu płaszczyznach i na każdym odcinku, gdy budujemy nowe Hospicjum. ***************************************Relacja z budowy w zakładce „BUDOWA i KOMUNIKATY”.

więcej...

Kolejny etap budowy…

dodane przez dnia lip.28, 2023, w kategorii AKTUALNOŚCI //

więcej...

Był ślub … Dzisiaj 6 maja pogrzeb Eweliny …

dodane przez dnia maj.06, 2023, w kategorii AKTUALNOŚCI //

więcej...

Zbiórka od 1.04.2023 r. do 31.03.2024 roku.

dodane przez dnia kwi.03, 2023, w kategorii AKTUALNOŚCI //

W NIEDZIELĘ PALMOWĄ – 2 kwietnia rozpoczęliśmy zbiórkę w: Parafii Św. Anny w Lubartowie (również w kaplicy w Nowodworze i w Pałecznicy) oraz w Parafii Wniebowzięcia Pańskiego w Lisowie (także w kaplicy w Brzezinach).

więcej...

dodane przez dnia lut.12, 2023, w kategorii AKTUALNOŚCI //

Dnia 9 lutego 2023 roku p. Amanda Gryczan oraz p. Daniel Szysiak ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała Wyszyńskiego w Pałecznicy w Pałecznicy przekazali dla Stowarzyszenia Hospicjum Św. Anny darowiznę 2228,50 zł. Pieniądze udało zebrać w czasie Jarmarku Bożonarodzeniowego zorganizowanego przez społeczność szkoły. DZIĘKUJEMY
więcej...