Podziękowanie za przekazanie 1%

dodane przez dnia Wrz.07, 2015, w kategorii AKTUALNOŚCI

Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przekazali swój 1% podatku na rzecz Lubartowskiego Stowarzyszenia Hospicjum św. Anny. Ogółem w 2015 r. przekazaliście Państwo kwotę – 207 927,70 zł. Środki wpływały do nas z Urzędów Skarbowych z całej Polski. Przeznaczone one będą na ochronę i promocję zdrowia w opiece stacjonarnej i domowej dla osób terminalnie chorych nowotworowo. Przy rozliczaniu zeznań podatkowych w sposób szczególny pomagały Panie: Alicja Owerko, Stanisława Prokopowicz, Krystyna Jaworska, Dominika Chęć, oraz Pan Radosław Szumiec. Składamy podziękowania wyżej wymienionym osobom oraz wszystkim tym, którzy wspierali nas w przeprowadzeniu tej akcji.

Należy podkreślić, że nasze Stowarzyszenie realizuje także zadania publiczne wspierane przez dwie Gminy:

  • Miasto Lubartów – w ramach tego projektu realizujemy działania wynikające z rozeznanych potrzeb zdrowotnych i stanu zdrowia mieszkańców naszego miasta, dotyczące opieki i pomocy osobom chorym w fazie terminalnej,
  • Gminy Firlej – w ramach tego projektu Zakład Opieki Hospicyjnej został wyposażony w nową zmywarkę gastronomiczną.

Za udzieloną pomoc dziękujemy.

Pragniemy poinformować, że panujące upały zmusiły nas do zakupu klimatyzatorów, które zostały umieszczone na korytarzu zakładu hospicyjnego. Brak klimatyzacji w budynku hospicjum oraz bardzo wysokie temperatury były powodem wielu kłopotów zdrowotnych pacjentów (tj. nasilające się odleżyny, kłopoty z oddychaniem, krążeniem, itp.). Zakup ten nie był ujęty w wydatkach Stowarzyszenia. Dlatego też wystąpiliśmy imiennie do przedsiębiorców o wsparcie finansowe tego zadania, abyśmy mogli pokryć koszty zakupu. Jeżeli ktoś z Państwa ma możliwość wsparcia naszych działań, to prosimy o pomoc. Wszystkim osobom, które bezinteresownie wspierają naszą działalność – dziękujemy.

Dane kontaktowe:
tel. 509 780 040 – Prezes Zarządu – Waldemar Kijek
tel. 81 854 34 86
tel./fax. 81 854 38 61
tel. kom. 502 391 740
e-mail: hospicjum.lubartow@onet.pl
KRS 0000229422
www.hospicjum.lubartow.pl
nr rachunku bankowego:
Bank PEKAO SA I O/Lubartów: 80 1240 2409 1111 0010 0572 8713

Z wyrazami szacunku,
Waldemar Kijek
– Prezes Zarządu


Administruj