Nagroda dla Michała Filipowicza

dodane przez dnia gru.04, 2014, w kategorii AKTUALNOŚCI

Dyplom Michał FilipowiczW dniu 3 grudnia 2014 r. w Zamościu odbyła się IV Gala „Aktywnych i Solidarnych” 2014 – zorganizowana przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem”, które – jak co roku przyznało honorowe statuetki przedsiębiorcom oraz instytucjom, które są przyjazne osobom niepełnosprawnym, wspierając ich działania. W roku 2014 było aż 40 nominacji. Wyróżniono natomiast 15 laureatów w czterech kategoriach plus jedno wyróżnienie specjalne. Dzięki zgłoszeniu kandydatury przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubartowie, które dostrzegło wieloletnie zaangażowanie Michała Filipowicza – koordynatora wolontariatu hospicyjnego oraz współpracujących z nim wolontariuszy, którzy na co dzień pomagają osobom terminalnie chorym u schyłku życia oraz ich rodzinom – Michał otrzymał nagrodę w kategorii – „najbardziej solidarnych i odpowiedzialnych wolontariuszy, których praca na rzecz osób z niepełnosprawnością zasługuje na najwyższe uznanie i stanowi wzór do naśladowania”. Gratulujemy nagrodzonemu i życzymy dalszego zaangażowania w pracę społeczną na rzecz Podopiecznych lubartowskiego Hospicjum św. Anny.

Paweł Kiełbowicz