Prosimy – Przekaż nam 1% podatku dochodowego

dodane przez dnia mar.08, 2014, w kategorii AKTUALNOŚCI

Chcesz przekazać 1% podatku dochodowego na lubartowskie Hospicjum, ale nie wiesz, jak to zrobić?

Uprzejmie informujemy, że od 3 marca 2014 roku w sali parafialnej przy bazylice św. Anny w Lubartowie, ul. Słowackiego 6 – w każdy:
poniedziałek – w godz. 17°° – 19°°,
środę – w godz. od 10°° do 12°°

można otrzymać bezpłatną pomoc w wypełnieniu zeznania podatkowego – PIT,
a tym samym wspomóc działalności Lubartowskiego Stowarzyszenie Hospicjum św. Anny przekazując 1 % podatku dochodowego.

„Nie mogę dołożyć dni do Twojego życia, ale mogę dołożyć życia do reszty Twoich dni…”

Wolontariuszem można zostać na wiele sposobów, np. pomagając akcyjnie. Rozlicz swój PIT, przekaż nam 1% swojego podatku dochodowego, w ten sposób możesz wesprzeć Pacjentów lubartowskiego Hospicjum…!!!

Wystarczy wpisać w formularzu PIT:
KRS 0000 229 422

Lubartowskie Stowarzyszenie Hospicjum św. Anny jest organizacją pożytku publicznego, która wg statutu aktywnie wspiera funkcjonowanie Społecznego Zakładu Opieki Hospicyjnej im. Ks. Prałata Andrzeja Tokarzewskiego w Lubartowie. Możliwość otrzymania od Państwa 1% podatku dochodowego jest szansą na większą pomoc hospicyjnym Podopiecznym, tj. zarówno Pacjentom będącym pod opieką hospicjum stacjonarnego oraz domowego, jak również ich rodzinom.

Dzięki Państwa wsparciu finansowemu możemy bezpośrednio pomagać Pacjentom, m.in. poprzez zakup leków, środków opatrunkowych, sprzętu medycznego, który ciągle ulega zużyciu, pomagać dzieciom osieroconym (których jeden z rodziców był podopiecznym hospicjum) w ramach Funduszu Dzieci Osieroconych (np. fundując stypendia, wyprawki szkolne, wycieczki z wolontariuszami, oraz prezenty świąteczne, uroczystości okolicznościowe, itp.). To tylko kilka przykładów pomocy, której na co dzień udzielamy naszym Podopiecznym, szczególnie tym u schyłku życia… Z Państwa pomocą staramy się aby nasze Hospicjum było bardziej podobne do domu – niż do większości szpitali…,pamiętając, że „Hospicjum to też Życie – choć krótkie i obolałe, to ważne do końca…”.
Działalność lubartowskiego Hospicjum popiera – Pan Jerzy Zelnik – ceniony aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, który wraz z nami zachęca do wsparcia dzieła hospicyjnego…
Już dzisiaj serdecznie dziękujemy i składamy Bóg zapłać – za okazywaną pomoc i życzliwość!!!