Kolorowy piórnik

dodane przez dnia wrz.01, 2010, w kategorii AKTUALNOŚCI

W okresie wakacyjnym Fundacja Hospicyjna ogłosiła kolejną akcję, tym razem zatytułowaną – „KOLOROWY PIÓRNIK”. Celem przedsięwzięcia było pozyskanie sponsorów i funduszy na zakup wyprawek szkolnych oraz przedszkolnych dla dzieci osieroconych objętych opieką przez placówki hospicyjne z całej Polski. Dzięki licznym darczyńcom , tj. osobom prywatnym, firmom udało się zakupić niezbędne przybory szkolne, m.in. zeszyty, piórniki, zestawy kreślarskie, itp. dla 300 dzieci, w tym ośmiorga z Lubartowa.

Tuż przed końcem wakacji przygotowane wyprawki szkolne w zależności od przedziału wiekowego trafiły do naszych dzieci.

Dziękujemy ludziom dobrej woli, dzięki którym akcja „KOLOROWY PIÓRNIK” mogła zostać zrealizowana.